Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@obecnekvasovy.cz.

26. 2. Dorota

Zítra: Alexandr

OBECNÍ ÚŘAD NEKVASOVY OZNAMUJE NAŠIM OBČANŮM, ŽE V NEDĚLI DNE 18. 2. 2018 BUDE OD 13 DO 14:30 HODIN VYBÍRÁN POPLATEK ZA KOMUNÁLNÍ ODPAD A POPLATEK ZA PSY.

SDH NEKVASOVY POŘÁDÁ V SOBOTU 24. 2. 2018 MASOPUSTNÍ PRŮVOD OBCÍ. SRAZ MASEK JE OD 8 HODIN NA KLUBOVÉM ZAŘÍZENÍ.

RYBÁŘSKÝ LÍSTEK NA ROK 2018 SE VYDÁVÁ NA OBECNÍM ÚŘADĚ V ÚŘEDNÍ HODINY.         CENA 100 KČ.