Stránky zdarma

Projekt Web Patriot Vám nabízí řešení uživatelských webových stránek pro nekomerční účely umístěných přímo na doméně obce (školy, firmy, apod.) bez jakýchkoliv poplatků.

Hlavní předností Web Patriot je redakční systém IPO, který Vám umožní velmi snadno a rychle vytvářet a upravovat webové stránky po obsahové i vzhledové stránce. Do začátků s IPO jistě oceníte připravený návod na používání, který naleznete na webu naší technické podpory http://navody.antee.cz.

Řešení Web Patriot zahrnuje:

• doménu 3. řádu (např. hasici.obec.cz), v případě zájmu o vlastní doménu kontaktujte naší technickou podporu na ipo@antee.cz,
  • redakční systém IPO pro snadnou administraci obsahu stránek
  • zabezpečený přístup do administrace (HTTPS),
  • webhostingový prostor 50MB, v případě zájmu o navýšení prostoru kontaktujte naší technickou podporu na ipo@antee.cz,
  • statistiky přístupu s možností vložení externího měřícího kódu (Google Analytics, NaVrcholu, TopList),
  • technickou (zálohování dat, dohled 24h denně) a zákaznickou podporu (ipo@antee.cz).

Registrujte se zde:

Doména bude ve tvaru:

26. 2. Dorota

Zítra: Alexandr

OBECNÍ ÚŘAD NEKVASOVY OZNAMUJE NAŠIM OBČANŮM, ŽE V NEDĚLI DNE 18. 2. 2018 BUDE OD 13 DO 14:30 HODIN VYBÍRÁN POPLATEK ZA KOMUNÁLNÍ ODPAD A POPLATEK ZA PSY.

SDH NEKVASOVY POŘÁDÁ V SOBOTU 24. 2. 2018 MASOPUSTNÍ PRŮVOD OBCÍ. SRAZ MASEK JE OD 8 HODIN NA KLUBOVÉM ZAŘÍZENÍ.

RYBÁŘSKÝ LÍSTEK NA ROK 2018 SE VYDÁVÁ NA OBECNÍM ÚŘADĚ V ÚŘEDNÍ HODINY.         CENA 100 KČ.