Registr oznámení

VSTUP DO REGISTRU

Registr oznámení o činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů a zákona 14/2017 Sb. (dále jen "registr"), ukládá veřejným funkcionářům oznamovat skutečnosti, které umožňují veřejnou kontrolu majetku nabytého za dobu výkonu funkce a dalších příjmů, darů nebo jiného prospěchu, získaných za dobu výkonu funkce, případně finančních závazků, které veřejný funkcionář má.

Registr je veřejný a každý má právo do něj bezplatně nahlížet a pořizovat si z něj opisy a výpisy. Registr je fyzicky uložen na obecním úřadě. Nahlížení do registru je možné i v elektronické podobě prostřednictvím veřejné datové sítě.

Podrobné informace o legislativě vztahující se k nahlížení do registru oznámení naleznete zde:

Struktura a formát formuláře registru oznámení

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela

OD 05.10.2017 ZAČNE V OBCI PROBÍHAT ODEČET PITNÉ VODY. ŽÁDÁME OBČANY O SPOLUPRÁCI PŘI ODEČTU.

RYBÁŘSKÝ LÍSTEK NA ROK 2017 SE VYDÁVÁ NA OBECNÍM ÚŘADĚ V ÚŘEDNÍ HODINY.         CENA 100 KČ.