Registr oznámení

VSTUP DO REGISTRU

Registr oznámení o činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů a zákona 14/2017 Sb. (dále jen "registr"), ukládá veřejným funkcionářům oznamovat skutečnosti, které umožňují veřejnou kontrolu majetku nabytého za dobu výkonu funkce a dalších příjmů, darů nebo jiného prospěchu, získaných za dobu výkonu funkce, případně finančních závazků, které veřejný funkcionář má.

Registr je veřejný a každý má právo do něj bezplatně nahlížet a pořizovat si z něj opisy a výpisy. Registr je fyzicky uložen na obecním úřadě. Nahlížení do registru je možné i v elektronické podobě prostřednictvím veřejné datové sítě.

Podrobné informace o legislativě vztahující se k nahlížení do registru oznámení naleznete zde:

Struktura a formát formuláře registru oznámení

26. 2. Dorota

Zítra: Alexandr

OBECNÍ ÚŘAD NEKVASOVY OZNAMUJE NAŠIM OBČANŮM, ŽE V NEDĚLI DNE 18. 2. 2018 BUDE OD 13 DO 14:30 HODIN VYBÍRÁN POPLATEK ZA KOMUNÁLNÍ ODPAD A POPLATEK ZA PSY.

SDH NEKVASOVY POŘÁDÁ V SOBOTU 24. 2. 2018 MASOPUSTNÍ PRŮVOD OBCÍ. SRAZ MASEK JE OD 8 HODIN NA KLUBOVÉM ZAŘÍZENÍ.

RYBÁŘSKÝ LÍSTEK NA ROK 2018 SE VYDÁVÁ NA OBECNÍM ÚŘADĚ V ÚŘEDNÍ HODINY.         CENA 100 KČ.