Akce.cz

Na samotě u lesa

Náměstí Svobody 132, 33561 Spálené Poříčí
Typ

Hrdiny jsou manželé Oldřich a Věra Lavičkovi, kteří se svými dětmi Petříkem a Zuzankou odjíždějí do Loukova na chalupu svého známého, inženýra Radima Zvona. Chtějí také koupit chalupu a doufají, že jim Zvon pomůže. Nakonec si vyhlédnou malebnou chalupu dědy Komárka, který souhlasí, že ji prodá a zatím pronajme Lavičkovým jednu místnost. Lavičkovi se rozhodnou strávit na chalupě dovolenou. Zatímco Olda považuje pobyt na venkově za nejen zdraví prospěšný a děti se spřátelí s dobrosrdečným dědou Komárkem, Věra je stále rozčilenější. Vadí jí spousta věcí a tak stále důrazněji naléhá na manžela, aby s dědou, který jí zcela zjevně překáží, promluvil o prodeji. Olda na víkend pozve na chalupu svého kamaráda, lékaře Houdka, který zjistí, že děda je zcela zdráv a když se pak ještě navíc seznámí s dědovým stařičkým otcem, pochopí, že dělat si naděje, že tu pan Komárek už dlouho nebude jsou liché. V zimě však děda přesto onemocní a přes veškeré odmlouvání jej Houdek pošle do nemocnice. Když se však celá rodina o něco později vypraví do vsi s notářem, aby projednali prodej, najdou dědu opět doma, zdravého a čilého...

Diego Maradona

Po čem muži touží

Stod

Ten, kdo tě miloval

Jak vycvičit draka 3

Ibiza

Dětská hra

Pod Jezevčí skálou

Náměstí Svobody 132, 33561 Spálené Poříčí

Předchozí 1

23. 7. Libor

Zítra: Kristýna

OBECNÍ ÚŘAD NEKVASOVY INFORMUJE, ŽE Z DŮVODU VELKÉHO SUCHA A NEBEZPEČÍ POŽÁRŮ, PLATÍ OD 30.06.2019 ZÁKAZ ROZDĚLÁVÁNÍ OHŇŮ.