Venkovská tržnice

http://www.venkovskatrznice.eu/

Naše vesnička je součástí projektu z projektu EU pro rozvoj venkova. Tento projekt by měl do budoucna zlepšit kvalitu života na venkově a snížit nezávislost obyvatel na vnějších zdrojích.

Prakticky pro naše obyvatele systém spočívá v tom, že máme možnost pomocí inzerce uprodat z domu věci, které máme nadbytečné. Prodat, nebo nakoupit levněji své domácí produkty jako třeba vejce, proutěné košíky, med, odchovaná zvířata, ovoce, sazenice rostlin, zeleniny.......prostě vše, čeho máme doma momentálně nadbytek a nechceme to zlikvidovat - v sekci ,,BAZAR"  http://www.venkovskatrznice.eu/sv-jana-z-nepomuku/bazar

Máme možnost podívat se v sekci ,,AKCE",  co se kde děje v okolních vsích a pokud nás nadchne nějaká akce z jejich vesniničky , pojedeme se tam podívat. http://www.venkovskatrznice.eu/sv-jana-z-nepomuku/akce

Dále je zde sekce ,,KATALOG" pro podnikatele, kteří se zde mohou zaregistrovat http://www.venkovskatrznice.eu/katalog  a následně v sekci e-shopu http://www.venkovskatrznice.eu/e-shop mohou nabízet stabilně své produkty.

 

                  

 

Pokud by jste potřebovali poradit, jsem tu, abych Vám pomohla. 

Můžete mne kontaktovat i přes

e-mail- nuda.v.zahrade@seznam.cz

U autobusové zastávky v naší obci je umístěna informační tabule s platnými inzeráty a právě se konajícími akcemi v našem regionu Nepomucka.  

 

19. 1. Doubravka

Zítra: Ilona

Návštěvnost stránek

121285