Jak vložit inzerát do venkovské tržnice ???

Do režimu vložení nového inzerátu vstoupíte kliknutím na odkaz Přidat inzerát (v horní části přehledu inzerátů). Vyplňte všechny tučně označené položky (ty jsou povinné) a také ostatní, pokud jsou pro váš inzerát smysluplné.

Do pole Název inzerátu zadejte nadpis. Nepište proloženě ani celý název velkými písmeny.

U volby Typ inzerátu vyberte, zda se jedná o nabídku, poptávku nebo výměnu.

U volby Kategorie vyberte obor, do kterého inzerát nejlépe patří.

Do pole Inzerent vyplňte jméno a příjmení.

U volby MAS vyberte jednu ze seznamu místních akčních skupin, na jejímž území bydlíte. Vaší orientaci pomůže mapa (odkaz).

Po výběru MAS se změní seznam obcí u další volby a zobrazí se jen obce z vybrané MAS. Vyberte právě jednu obec.

Do pole Adresa (ulice a č.p.) vyplňte ulici (nebo, pokud v obci není uliční systém, název místní části) a číslo domu (popisné, orientační nebo evidenční).

Do pole PSČ vyplňte platné poštovní směrovací číslo.

Do pole E-mail vyplňte platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu budou zasílány provozní informace související s inzerátem, posílá se na ní i zapomenuté heslo a odpovědi zájemců.

Do pole Telefon 1 vyplňte telefonní číslo (čísla), ve tvaru 123 456 789 (bez předčíslí země). Pole je povinné.

Do pole Telefon 2 vyplňte případné další telefonní číslo (čísla), ve tvaru 123 456 789 (bez předčíslí země). Pole není povinné.

Do pole Text inzerátu vložte vlastní text, tj. co nabízíte/hledáte, co za to chcete, kde to je k vidění a podobně. Text je možné vložit i zkopírováním např. z Wordu. Maximální délka textu je 200 znaků. Vyplnění pole je povinné.

Pole Klíčová slova je určeno pro zadání výrazů, podle kterých bude možné záznam vyhledat. Zadávejte jedno- nebo dvouslovné výrazy oddělené čárkou nebo středníkem. Vyplnění pole je povinné.

Do pole Kód pro další úpravy vložte heslo, které si sami zvolíte, a se kterým budete moci inzerát upravit nebo smazat. V případě, že ho zapomenete, je možné nechat si ho poslat na e-mailovou adresu uvedenou v horní části formuláře. Minimální délka kódu je 4 znaky.

K záznamu o subjektu je možné přiložit i jeden nebo více obrázků a jeden nebo více souborů ke stažení. Obrázky a soubory vybírejte po kliknutí na tlačítko Procházet. Obrázky mohou být ve formátech jpg, gif nebo png. Soubory ke stažení by měly být ve formátech doc, xls, ppt nebo pdf.

Po vyplnění všech položek formuláře (včetně zaškrtnutí prohlášení o souhlasu s pravidly portálu) klikněte na tlačítko Přidat inzerát. Aplikace nejprve provede formální kontrolu všech údajů. V případě, že jsou vyplněny správně, zobrazí se potvrzující hláška. Záznam se v bazaru objeví okamžitě, ale podléhá kontrole administrátora.

Pokud je jeden nebo více údajů vyplněn chybně nebo není vyplněna některá povinná položka, záznam se neuloží, ale zobrazí se informace o chybě.

11. 12. Dana

Zítra: Simona

RYBÁŘSKÝ LÍSTEK NA ROK 2017 SE VYDÁVÁ NA OBECNÍM ÚŘADĚ V ÚŘEDNÍ HODINY.         CENA 100 KČ.